O nás

Jsme malá řemeslná dílna na zpracování plochého skla. Dílna na Jaroslavicích u Zlína byla založena v roce 2002 majitelkou a výtvarnicí Ilonou Pivodovou. Z naší dílny pochází řada realizací ve Zlínském kraji, ale opravovali jsme například i secesní vitráž ve Vídni. Pravidelně se účastníme akce Dny otevřených ateliérů, měli jsme vlastní výstavu prací v Art Studiu v galerii Šantovka v Olomouci, účastnili jsme se akce Meet Czech Design, stavebního veletrhu THERM a naše dekorace již zdobí residence například v Thajsku nebo USA.

Zabýváme se především výrobou vitráží  – prosklení do dveří (vnitřních i vstupních), oken, dělících stěn, kuchyňských linek a nábytku. U vstupních dveří a oken bývá vitráž vždy zasazena do izolačního dvojskla, takže tepelné parametry výplně otvorů jsou vždy dodrženy. Vitráže však nejsou pouze záležitostí interiéru a lze je použít i v exteriéru, jako zahradní dekorace, venkovní osvětlení a podobně.

Specializujeme se také na výrobu šperků s osobitým designem, dekorativních předmětů a jiných skleněných výrobků (vyráběli jsme například korunu, náhradní sklo do historických brýlí pro motocyklisty, pamětní cenu pro vítěze a další).

Logo - Vitráže a šperky - Ilona Pivodová