Ostatní služby

Kromě výroby vitráží do oken, dveří a nábytku se naše dílna zabývá výrobou spousty dalších originálních předmětů a děl. Mezi nejčastější produkty patří různé druhy osvětlení, bytové doplňky a dekorace a originální šperky. Výběr produktů naleznete v našem eshopu, ale samozřejmostí je i výroba na zakázku.

Často realizujeme tzv. vitraje – malbu na sklo. Mezi naše reference patří vitráže s malbou do kaplí a zámků, kde byly použity klasické světské motivy. Malba na sklo se dá ale aplikovat i v moderním interiéru, záleží pouze na vašich požadavcích.

Další speciální technika, kterou se zabýváme se nazývá sítotisk. Můžete si tak nechat vyrobit skleněnou fotografii, firemní logo nebo například dárkový předmět. Suvenýr s naším sítotiskem zakoupíte například v zámku Vizovice.

Máte-li zájem o to, aby byly Vaše iniciály (logo, erb apod.) ztvárněny například na vstupních dveřích, je zde kromě malby na sklo varianta gravírování nápisu. Vyrývání jednoduchých motivů a nápisů ztvárňujeme také na džbány, láhve a podobně. Zde však záleží na kvalitě a typu skla, které chcete nechat “popsat”.

Fantazii se meze nekladou a tak jsme již zákazníkům vyráběli například korunu pro krále, korunky pro ledovou a ohnivou královnu, plaketu jako ocenění pro vítěze turnaje, ohýbané sklo do brýlí pro motocyklisty, zahradní sochy, benátskou masku a další.

Ploštice  Náhrdelník