Spolupráce

Jako malá řemeslná dílna nabízíme různé druhy spolupráce pro různé pro různé oblasti trhu. Mezi naše hlavní druhy spolupráce patří přímá součinnost s truhláři, dodávky do obchodů s dekoracemi a prodeje v trhovém stánku na jarmarcích a slavnostech.

Spolupráce s řemeslníky a firmami

Naše dílna nabízí spolupráci veškerým řemeslníkům a firmám, jejichž zákazníci by ocenili originalitu a jedinečnost vitráží. Spolupracovali jsme například s truhláři a kuchyňskými studii. Kromě zasklení oken, dveří a nábytku nabízíme dodávku ručně vyráběných skleněných obkladů – mozaiky a prodej barevného tabulového skla. Cenové nabídky vytváříme zdarma.

Dále nabízíme spolupráci obchodníkům s autorskou módou, šperky či dekoracemi. Konkrétní průběh spolupráce vždy záleží na osobní domluvě.

Spolupráce s institucemi a organizacemi

Nabízíme Vám prodej našich výrobků na řemeslných jarmarcích, sezónních trzích a firemních prodejích. V našem stánku naleznete českou ruční práci, originální řemeslné výrobky a autorské šperky. Vlastníme dřevěný stánek s kompletním vybavením.
Na akcích s kvalitním zázemím (prostory, energie) jsme schopni kromě prodeje zajistit také předvádění výroby nebo uspořádat workshop.

Spolupráce s historickými objekty

Nabízíme spolupráci při opravách historických objektů, kde není vyžadována práce restaurátora, ale použití moderních skleněných tabulí by bylo nevhodné. Naše dílna se zabývá výrobou takzvaného historizujícího skla, jehož povrch má nepřesnosti typické pro skleněné tabule vyráběné staršími technikami. Dále vyrábíme vitráže do kostelů a kaplí a to včetně malby na sklo – vitraje.

Historizující skla pro již realizované projekty byla schválena pracovištěm NPÚ v Kroměříži.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na telefonicky na čísle +420 723 945 715 nebo nám napište na emailovou adresu ilona@pivodazlin.cz.

Spolupracujeme s následujícími partnery

art-studio Art Studio
Marcel Hubáček

Stánek

Stánek

Vernisáž